0532 172 2669
Whatsapp

Hisar Temizlik 1989’den beri temizlik şirketi olarak faaliyet sürdüren ve temizlik şirketleriiçerisinde2012 yılında kurulmuştur.Yılların verdiği bilgi birikim ve deneyimle bağımsız bir şekilde siz değerli müşterilerimize Hizmet vermeyi amaçlamıştır. Hisar temizlik çağın gereklerine uygun bir şekilde temizlik hizmeti sunmayı hedef edinmiştir.Yıllar içerisinde sektörün köklü firmaları arasında yerini almayıve Müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmayı hedeflemektedir.Siz değerli müşterilerimizin vaktinizi geçirdiğiniz ev,ofis , fabrika gibi ortamların temizliğini beklentilerinizin üzerinde gerçekleştirerek sizlere temiz ve ferah ortamlar sunmak misyonumuzun en önemli parçasıdır.


VİZYONUMUZ Hisar temizlik çağın gereklerine uygun bir şekilde temizlik hizmeti sunmayı hedef edinmiştir.Yıllar içerisinde sektörün köklü firmaları arasında yerini almayıve Müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmayı hedeflemektedir.


MİSYONUMUZ.Siz değerli müşterilerimizin vaktinizi geçirdiğiniz ev,ofis , fabrika gibi ortamların temizliğini beklentilerinizin üzerinde gerçekleştirerek sizlere temiz ve ferah ortamlar sunmak misyonumuzun en önemli parçasıdır