0532 172 2669
Whatsapp

Halı Parfümü ile işlemden geçen halılarınız özel araçlarımız ile evlerinize getirilmektedir.

Yıkanmış Halılarınız, özel olarak paketlenerek tozlanmadan teslim edilmektedir.

Halınıza zarar veren ve hatta ayağa batıp kazalara neden olan tel zımba yerine plastik kılçık etiketler kullanılmaktadır.

Perakende Satış Fişi ile servis yapılacak olan halılarınızın yıkama ücretini ister nakit isterseniz kredi kartı ile ödeyebilirsiniz.

Yıkamalarımız garantili olup, halılarınız bizde emanet olduğu sürece sigortalıdır.

Halı Yıkama Temizliği

Hisar Temizlik olarak halılarınızı evlerinizden alıp ileri teknolojilerden faydanalarak gerekli yıkama aşamlarından geçirip sorunsuz şekilde siz değierli müşterilemize teslim ediyoruz.

Peki Halı Yıkama İşlemlerini Nasıl Yapıyoruz ?

TOZ ALMA:Evlerinizden alınan halılarınız toz alma makinesinden geçirilerek tüm tozlarından arındırılır..

HALI YIKAMA:Toz alma makinesinden çıkan halılar renk ve çeşitlerine göre ayrılarak sınıflandırılır. Bilgisayarlı otomatik makinelerde yıkama işlemine başlanır. Dört fırçalı sistemi ile makineye alınan halılarınız bol su ve halı şampuanı ile otomatik olarak yıkanır. Bu yıkamadan sonra halılarınızda görsel ve hijyenik temizlik sağlanır. ikinci aşamada halılar bol su ile durulanır ve sıkma işlemi için hazırlanır.

DURULAMA – SIKMA:Bu aşamada halılar bol su ile durulanır ve sıkma işlemi için hazırlanır.Halılar 1.500 devirli merkezkaç makinede sıkma işlemi gerçekleştirir. Bu aşamada halılar % 94 oranında sulardan ve çözünen kirlerden arındırılarak sıkma işlemi tamamlanır. Bundan sonra halılar kurutma ve havalandırma odalarına gönderilir.

KURUTMA:Kurutma ve havalandırma odalarında nem alma makinelerinin çalıştığı ortamda halılarınız 8 – 12 saat arasında tam olarak kurumuş hale gelir. Halılar daha sonra hav alma ve paketleme bölümüne gönderilir.

HAV ALMA VE PAKETLEME:Paketleme odasında üzerinde tarama fırçası ve vakumu olan hav alma makinesinden geçirilen halılar taranmış ve havları alınmış olarak özel halı hurçları ile paketlenir ve servise hazırlanır.

SERVİS:Halılarınız 4 günde adresinize teslim edilir. Ödemenizi nakit ya da kredi kartı ile yapabilirsiniz. Halılarınız size teslim edilinceye kadar firmamızın güvencesi altındadır.